Zdraví

Uchovávání vody ve skle je bezesporu nejzdravější možností osvědčenou už stovky let. Oproti lahvím z plastu neuvolňuje sklo do vody žádné škodlivé látky jako jsou BPA způsobující rakovinu a podobně

Příroda

Tím, že každý den nosíte svoji “Drinkitku” chráníte přírodu. Nezatěžujete ji zbytečnou výrobou a likvidací PET lahví, které jsou jen na jedno použití. Myslete ekologicky:)

Vždy s sebou

Blíže k dodržování pitného režimu už Vás nikdo nepřivede. “Drinkitku” si s sebou můžete vzít do práce, do školy nebo na cesty. Naplnit si ji můžete čím chcete, navíc ze skla “chutná jinak a lépe."

Prázdná láhev 500ml

Sklo

Vyber si ze tří velikostí:

  • malá 330ml
  • střední 500ml
  • velká 700ml

Lahev má vypískované logo a můžeš ji mýt v myčce

Obal na Drinkitku

Obal

Neoprenový obal chrání lahev proti rozbití, takže se nemusíš bát, když Ti spadne. Samozřejmě to nesmíš zkoušet jako v Pelíšcích..."Komu tím prospěješ?":). Neopren navíc udrží vodu v Drinkitce příjemně chladnou, můžeš jej prát v pračce a má poutko na pověšení.

Víčka pro Drinkitku

Víčko

Je dřevěný s plastovou šroubovací vložkou pro snadnou údržbu. Na horní straně je vytištěné logo Drinkitu.

Kartáč na čištění Drinkitky

Kartáč

Kartáč z koňských žíní udrží Vaši Drinkitku perfektně čistou :)

 
Jak může vypadat Vaše hotová Drinkitka

Hotovky

Vyber si z pestré nabídky hotových designů a barev. Svou Drinkitku s atraktivním designem budeš mít za pár dní doma!

Návrh vlastního designu

Tvůj design

Drinkitku si můžeš popsat čím chceš! Stačí si vybrat jeden z nachystaných designů na eshopu v kolekci "POPIŠ" a do připraveného rámečku (na stránce vlevo dole) napsat svůj text.

Nebo chceš kompletně svůj návrh? Chceš si vybrat barvu obalu i poutka a zvolit si libovolný potisk nebo popis podle sebe? Neváhej nás kontaktovat na adresu nebo telefon, který najdeš v kontaktech. Stačí nám námět a vytvoříme Ti Drinkitku na míru.

 

Pro firmy

Nabízíme také firemní design. Pro Vaši firmu vytvoříme drinkitku přímo podle Vašich představ!

Více

Drinkitka pro firmy